MENDEBALDEAKO ORGANIGRAMA

 
ZUZENDARITZA TALDEA

 

ZUZENDARIA
LOURDES OCHOA
IKASKETA BURUA
IÑAKI URIBARREN
IDAZKARIA
IÑIGO BENGOA
ZUZENDARI-ORDEA
CARMEN VAZQUEZ
IKASKETA BURU-ORDEA
ENRIQUE GONZÁLEZ ARGOTE
IDAZKARI-ORDEA
PILI AGIRRE
 
ORIENTABIDE MINTEGIA

 

ORIENTATZAILEAK
AMELI GARRASTATXU
GEMA ACEDO
 
PROIEKTUEN ARDURADUNAK

 

ESKOLA 2.0
HEKTOR RODRIGUEZ
NORMALKUNTZA
OIER ORTIZ DE LEJARAZU / GARAZI ROBLES
 JANTOKIAREN ARDURADUNA   ANDONI GAVIÑA
PREMIA
AITOR FERNÁNDEZ
ELKARBIZITZA
ENRIQUE GONZÁLEZ ARGOTE
PREBENTZIOA
LOURDES ANGULO
 
IDAZKARITZA - ATEZAINTZA

 

IDAZKARIAK
OLAIA IRIARTE
ANA AJURIAGUERRA
RUBÉN CLAVER
ATEZAINAK
IKER PANIAGUA
IRATXE IBABE
ÁLVARO ARMENTIA

MINTEGI BURUAK

 

 

 
 GAZTELANIA  JOSÉ LUIS ROMERO
 EUSKARA  MAITE ARRIZABALAGA
 INGELERA  MARISA CUESTA
 GEOGRAFIA-HISTORIA  RAUL POZO
 FILOSOFIA  FERNANDO GARAY
 BIOLOGIA-GEOLOGIA  ANDRÉS CANTERO
 FISIKA-KIMIKA  MERTXE FERNÁNDEZ
 MATEMATIKA  AMAYA VALETA
 TEKNOLOGIA  OIER ORTIZ DE LEJARAZU
 MARRAZKETA  SAIOA MARQUEZ
 GORPUTZ HEZKUNTZA  AITOR RUIZ
 MUSIKA  NEREA TXURRUKA
 ORIENTAZIOA  AMELI GARRASTATXU
 EKONOMIA  IDOIA INTXAURBE
 FRANTSESA  GARAZI ROBLES
 INFORMATIKA  MIREIA LIZARRALDE

 

ESKOLA KONTSEILUA /CONSEJO ESCOLAR (2019-2020)

MENDEBALDEAKO ORDEZKARITZA ORGANO GORENEKO PARTAIDEAK (OOG)

REPRESENTANTES DEL ÓRGANO MÁXIMO DE REPRESENTACIÓN DE MENDEBALDEA (OMR)

 

IZEN ABIZENAK / NOMBRE-APELLIDOS

MINTEGIA / DEPARTAMENTO

IRAKASLEAK

PROFESORES/AS

LOURDES OCHOA GONZALEZ (ZUZENDARIA)

PLASTIKA ETA MARRAZKETA

IÑAKI URIBARREN EGUIA (IKASKETA BURUA)

EUSKARA

IÑIGO BENGOA BARRUTIA (IDAZKARIA)

ORIENTABIDEA (PT)

GURUTZE ALCELAY ORMAZABAL

MATEMATIKA

Mª MAR BLANCO MARTINEZ DE OSABA

ORIENTABIDEA (PT)

AMELIA GARRASTATXU GONZÁLEZ

ORIENTABIDEA

JOSE Mª GIL PÉREZ

GAZTELANIA

MONICA CRESPO PANIAGUA

INGELESA

ANDONI GAVIÑA VEA

INGELESA

RUFI ANDIKOETXEA ITURRATE

EUSKARA

MARISA CUESTA ARANDILLA

INGELESA

SUSANA EGIA ALBÉNIZ

GARAZI ROBLES VITAS (ordezkoa/suplente)

EUSKARA

ARTURO MICHEL DE LA ROSA

MATEMATIKA

IÑAKI PORRES LARRAÑAGA

FISIKA ETA KIMIKA

OLGA ALONSO CALLEJAS

INGELESA

HPB

NEE

ARANTZA MAIZTEGI ANTIA

 

 

UNAX CAÑAVERAS ZABALA

BATX 1D

 

 

JON LERONES ATIENZA

BATX 1E

IKASLEAK

ALUMNOS/AS

MARIO LÓPEZ GONZÁLEZ

BATX 2A

LUNA ARMENDÁRIZ ALOCEN

DBH 3A

ASIER ARTACHO ARANA

DBH 2A

PAULA FUENTE CARRETÓN

DBH 2F

UXUE GOÑI IBÁÑEZ DE OPACUA

DBH 2G

JON ORDOÑANA DÍAZ

BATX 1D

GURASOAK

PADRES-MADRES

ANA ARROYO ANGULO

Aiala Pérex Arroyo DBH 4D

IGOR ETXABE SÁENZ DE ZAITEGI

Mª SUSANA DÍAZ JAIME (ordezkoa/suplente)

Uxue Etxabe Vázquez

Ainara Samanieo Díaz (DBH4B)

ANA LUZ FERNÁNDEZ CAMPO

Ibai Goñi Fernández DBH 4C

PATRICIA MORO VIERA

Yulia Díaz Moro DBH 4E

MIRIAM PEREA SALAZAR

Nahia Calvo Perea DBH 4B

Mª ANGELES BALZA DE VALLEJO ARANA

Maialen Imaz Balza de Vallejo DBH 3B

BEGOÑA GAVIÑA BASTERRA

Eder Goicolea Gaviña DBH 3A

KARMELE MARTÍNEZ ZUGAZAGA

Edurne eta Markel Gómez Martínez

DBH 3A eta 4D

AITOR RÚIZ DE SABANDO ARREGI

Ixone Ruiz de Sabando Gauna DBH 4D

EZ DOZENTE

NO DOCENTES

ANA AJURIAGUERRA ALBIZUA

 

UDAL. ORD.

REPR. AYUNT

ITZIAR FZ.DE MENDIOLA RZ.DE EGUILAZ